Krutá prohra s Hradcem

Klub

Tři prohry v pátém setu

Máme za sebou těžké utkání 3. kola extraligy mužů proti Hradci Králové.

Zápas začal vesele. Na nástupu byl mimo hráčů také trojnásobný medailista z paralympiád Jiří Suchánek. Dění po nástupu už ovšem nebylo z daleka tak optimistické.

První zápas si vzali na starost Michal Beneš a Vlastimil Buben. Do prvního setu vlétl hradecký hráč jako hurikán a za pár minut si ho připsal na svou stranu. Po třech dalších setech musel rozhodnout až set pátý. V tom to vypadalo na happy end. Michal vedl 10-8, ale svůj zápas do vítězného konce bohužel nedotáhl, 0:1.

V druhém střetnutí jsme mohli vidět posilu našeho týmu Ondru Květona a Františka Onderku. Ondra z nepříznivé stavu 0-2 vybojoval pátý set. Tam bohužel tahal za kratší konec a Onderka poměrně přesvědčivým způsobem připsal druhý bod pro Východočechy.

zápas chtěl prodloužit oblíbenec publika Jakub Seibert. Za stavu 1:1 rozhodla dlouhá koncovka, ve které Kuba padl. Zápas však nakonec dospěl opět do pátého setu. Kalich hořkosti jsme se vypili až do dna, když v rozhodující sadě Kuba se Slovákem Špánikem padl 8:11.

První výhru si naši borci pokusí připsat již tento pátek od 17:00, kdy budeme hrát proti výběru z Havířova.